TÄVLINGSRESULTAT 2005
TÄVLINGSRESULTAT 2006
TÄVLINGSRESULTAT 2007
TÄVLINGSRESULTAT 2008
TÄVLINGSRESULTAT 2009
Om dina resultat inte finns med så kan det bero på att du inte mailat dem
Gör det när du tävlat!

Uppdaterat 2011-01-24

TÄVLINGSRESULTAT 2010

  Aktiva tävlande under 2010 (Klicka på hundhuvudet för enskilda resultat)
Bruks
IPO
Lydnad
Agility
Lena Andersson / Elsa / Riddarens Elisabeth Taylor
 
Lena Andersson / Signe
 
Eva Blomqvist / Falkentorps Lili / DSG
 
Karina Berggren / Zindra (Frideborgs Fina)
 
Helene Edner / Eyegårdens Yulle-Noch / Border Collie
 
Eva Gröndahl / Isfolkets Wild Thing / Briard
 
Carina Hall / Zebulons Dehra Dun / Flatcoated Retriever
 
Moa Hall / Jaffadays Understanding Tess
 
Gun-Britt Harnemark / Somollis Shiny / Border Collie
 
Ulrika Henningsson / Vargbiten´s Abbe / Schäfer
 
Klicka här för resultat under 2005 Nils Hällgren / Memarkens Sudden / Golden Retriever
 
Nils Hällgren / Lovisa / Golden Retriever
 
Olle Ingvarsson / LP I Himlahunden "Myzan"
 
Eva Jeansson / Milahow Hedac / Hovawart
 
Eva Jeansson / Terahof Catch Connie / Hofvawart        
Monica Jönsson / Hyzz Kalle / Austr Kelpie
 
Hanna Karlsson / Ridgebow's Nandisa of Zazazele / Rhodesian ridgeback
 
Annika Lindberg / Lindjax F´Vilja / BV Malinois
 
Gertie Lundberg / Zmilla / Schäfer
 
Gertie Lundberg / Rasmus / Labrador Retriever        
Ingalill Nilsson/ Softstar's Absolutely Amazing / ISCWT
 
Charlotte Ninov / Nimbus
 
Mia Persson / SLCH Mdella-Dexell / Golden Retriever
 
Mia Persson / Av Melica Felix Summer Bee / Golden Retriever        
Fredrik Reinodt / LP I, LP II, SE AG(HOPP)CH Bennaz´Nhimbusz Axz-Ghasz / Pumi
 
Lorina Sandin / LP I Björkelund´s Cazpher / Rottweiler
 
Jenny Sandgren /Hjälmsatösens Alissa / NSDTR
 
Klicka här för resultat under 2005 Inki Sjösten / Memorix Yksi / Schäfer
 
Roland Sjösten / JM´s Bc Zelo / Border Collie
 
Fredrik Svanberg / Skanshill Kardemumma / BV Tervueren
 
Birgitta Svedin / Hjälmsatösens Anja / NSDTR
 
Jutta Schwandner / Paras Ystävän Mozz/ Border Collie
 
Anna Wahlberg / Skanshill Atlas / BV Tervueren
 
Inga Åström / Alessio / Lagotto Romagnolo
 
Nina Steinbach / Andhämtningens Zc Hanna/ Golden Retriever
 
Lena Granell / Everotts Mylla / Rottweiler        
Catharina Salomonsson / Karmelhofs Panoz / Dobermann        
Caroline Salomonsson / Ravenclaws Elfida / Dobermann        
Sanna Pettersson / Blackneck´s A Pixza / Malinois        
Sanna Pettersson / Terahofs Bouncing Bart / Hovawart        
Niklas Karlsson / Jinx Tiger/ Rottweiler        
Carina Sjölin / Atlas/ Blandras        
Krister Persson / Karmelhoffs Sayyeed/ Dobermann        
Lisa Edvardsson / Witch-hunts Elton John / Cocker spaniel        
Anna-Katrine Linder / Hund's Sir-Albert / Perro de Agua Espanol        
Hanne Eriksson / Sandbytösens Yankee Faxe / Golden Retriever        
Thomas Carlsson / Torneryds Sammi / Schäfer        
Kerstin Sandborg / Viminale Di Kaxo / NSDTR        
Marie-Louise Nilsson / Moormans Arc Flame / Labrador Retriever        
Charlotte Ninov / Doorkeepers Nightshade Nanook / Aussie        






































 

 

 












Spår  
Sök  
Rapport  
Skydd  
Lydnad  
Nils Hällgren / Memarkens Sudden/ Golden Retriever
Resultat
Datum Tävlingsplats
Grupp
Klass
Poäng
Godk
Uppfl
Cp
Cert
3:e pris
2:a pris
1:a pris
2010-05-13 Karlskrona
Spår
Elit
578,5    
Cp
       
2010-05-16 Karlskrona
Spår
Elit
539,75    
Cp
       
     
     






Spår  
Sök  
Rapport  
Skydd  
Lydnad  
Nils Hällgren / Lovisa / Golden Retriever
       
Resultat
Datum Tävlingsplats
Grupp
Klass
Poäng
Godk
Uppfl
Cp
Cert
3:e pris
2:a pris
1:a pris
2010-09-05 Ronneby
Spår
Högre
519,5  
Uppfl
         















Spår  
Sök  
Rapport  
Skydd  
Lydnad  
Roland Sjösten / JM´s Bc Zelo / Border Collie  
       
Resultat
Datum Tävlingsplats
Grupp
Klass
Poäng
Godk
Uppfl
Cp
Cert
3:e pris
2:a pris
1:a pris
2010-03-21 Karlshamn
Sök
Elit
579,5      
Cert
     
2010-04-18 Tollarp
Sök
Elit
606,75      
Cert
     
2010-08-07 Ronneby
Sök
Elit
621      
Cert
     
2010-08-27 SM 2010 Edsbyn
Sök
Elit
-              
2010-09-18 Hultsfred
Sök
Elit
546    
Cp
       
2010-09-26 Helsingborg
Sök
Elit
620,75      
Cert
     
2010-10-24 Lund
Sök
Elit
615      
Cert
     
2010-10-31 Burlöv
Sök
Elit
620,5      
Cert
     
2010-11-14 Nybro
Sök
Elit
636      
Cert
     















Spår  
Sök  
Rapport  
Skydd  
Lydnad  
Inki Sjösten / Memorix Yksi / Schäfer
       
Resultat
Datum Tävlingsplats
Grupp
Klass
Poäng
Godk
Uppfl
Cp
Cert
3:e pris
2:a pris
1:a pris
2010-05-30 Sölvesborg
Lydn
I
160            
1:a p
2010-10-03 Karlskrona
Sph
Akl
272  
Uppfl
         
2010-11-27 Sölvesborg
Lydn
II
172,5            
1:a p
















Spår  
Sök  
Rapport  
Skydd  
Lydnad  
Anna Wahlberg / Skanshill Atlas / Tervueren
       
Resultat
Datum Tävlingsplats
Grupp
Klass
Poäng
Godk
Uppfl
Cp
Cert
3:e pris
2:a pris
1:a pris
2010-06-06 Rödeby
Lydn
II
138        
3:e p
   
2010-10-09 Ronneby
Lydn
II
164,5            
1:a p
















Spår  
Sök  
Rapport  
Skydd  
Lydnad  
Mia Persson / SLCH Mdella-Dexell / Golden Retriever
Resultat
Datum Tävlingsplats
Grupp
Klass
Poäng
Godk
Uppfl
Cp
Cert
3:e pris
2:a pris
1:a pris
2010-04-11 Sölvesborg
Spår
Elit
582    
Cp
       
2010-05-13 Karlskrona
Spår
Elit
628      
Cert
     
2010-05-16 Karlskrona
Spår
Elit
559,25    
Cp
       










Spår  
Sök  
Rapport  
Skydd  
Lydnad  
Mia Persson / Av Melica Felix Summer Bee / Golden Retriever
Resultat
Datum Tävlingsplats
Grupp
Klass
Poäng
Godk
Uppfl
Cp
Cert
3:e pris
2:a pris
1:a pris
2010-10-09 Ronneby
Lydn
I
182,5            
1:a p
















Spår  
Sök  
Rapport  
Skydd  
Lydnad  
Gun-Britt Harnemark / Somollis Shiny / Border Collie
Resultat
Datum Tävlingsplats
Grupp
Klass
Poäng
Godk
Uppfl
Cp
Cert
3:e pris
2:a pris
1:a pris
2010-11-07 Göinge-Broby
Lydn
Elit
264            
1:a p
2010-11-27 Sölvesborg
Lydn
Elit
257.50            
1:a p
















Spår  
Sök  
Rapport  
Skydd  
Lydnad  
Eva Gröndahl / Korad LP2 Isfolkets Wild Thing / Briard
Resultat
Datum Tävlingsplats
Grupp
Klass
Poäng
Godk
Uppfl
Cp
Cert
3:e pris
2:a pris
1:a pris
2010-06-26 Osby
Lydn
II
162            
1:a p
2010-08-20 Ronneby
Lydn
II
173,5            
1:a p
2010-10-17 Rödeby
Lydn
II
167            
1:a p
















Spår  
Sök  
Rapport  
Skydd  
Lydnad  
Fredrik Svanberg / Skanshill Kardemumma / BV Tervueren
Resultat
Datum Tävlingsplats
Grupp
Klass
Poäng
Godk
Uppfl
Cp
Cert
3:e pris
2:a pris
1:a pris
2010-04-11 Öland
Lydn
Elit
277,5            
1:a p
2010-04-24 Ronneby
Lydn
Elit
239          
2:a p
 
2010-05-15 Olofström
Lydn
Elit
260            
1:a p
2010-07-15 Öland
Lydn
Elit
256,5            
1:a p
2010-09-05 Olofström
Lydn
Elit
261,5            
1:a p
2010-10-02 Höör
Lydn
Elit
261            
1:a p
2010-10-17 Öland
Lydn
Elit
277,5            
1:a p
2010-11-07 Göinge-Broby
Lydn
Elit
261            
1:a p
2010-11-21 Kalmar Lydn Elit 252,5          
2:a p
 
















Spår  
Sök  
Rapport  
Skydd  
Lydnad  
Lorina Sandin / Lp I, Lp II, Björkelund´s Cazpher / Rottweiler
Resultat
Datum Tävlingsplats
Grupp
Klass
Poäng
Godk
Uppfl
Cp
Cert
3:e pris
2:a pris
1:a pris
2010-04-24 Ronneby
Lydn
III
221        
3:e p
   
















Spår  
Sök  
Rapport  
Skydd  
Lydnad  
Jutta Schwandner / Paras Ystävän Mozz / "Frasse" / Border Collie
Resultat
Datum Tävlingsplats
Grupp
Klass
Poäng
Godk
Uppfl
Cp
Cert
3:e pris
2:a pris
1:a pris
2010-05-09 Rödeby
Spår
Elit
565.50    
Cp
       
2010-05-13 Karlskrona
Spår
Elit
533,25    
Cp
       
2010-05-16 Karlskrona
Spår
Elit
575,50    
Cp
       
2010-06-20 Nässjö
Spår
Elit
582    
Cp
       
2010-08-08 Tranås
Spår
Elit
518,25
Gk
 
       
2010-09-18 Karlskrona
Spår
Elit
557,25    
Cp
       
2010-10-24 Simrishamn
Spår
Elit
562,5    
Cp
       
















Spår  
Sök  
Rapport  
Skydd  
Lydnad  
Ulrika Henningsson / Vargbiten´s Abbe / Schäfer
Resultat
Datum Tävlingsplats
Grupp
Klass
Poäng
Godk
Uppfl
Cp
Cert
3:e pris
2:a pris
1:a pris
2010-04-24 Ronneby
Lydn
II
189            
1:a p
















Spår  
Sök  
Rapport  
Skydd  
Lydnad  
Agilityklass  
Hoppklass  
Eva Blomqvist / Falkentorps Lili / DSG
Resultat
Datum Tävlingsplats
Grupp
Klass
Poäng
Godk
Uppfl
Cp
Cert
3:e pris
2:a pris
1:a pris
                       
       
Resultat
Datum Tävlingsplats
Agilityklass I - III
Hoppklass I - III
Pinne 1
Pinne 2
Pinne 3
CERT
   














Spår  
Sök  
Rapport  
Skydd  
Lydnad  
Gertie Lundberg / Zmilla / Schäfer  
Resultat
Datum Tävlingsplats
Grupp
Klass
Poäng
Godk
Uppfl
Cp
Cert
3:e pris
2:a pris
1:a pris
2010-05-02 Rödeby
Lydn
III
200        
3:e p
   
                       
                       
                       









 
Spår  
Sök  
Rapport  
Skydd  
Lydnad  
Gertie Lundberg / Rasmus / Labrador Retriever  
Resultat
Datum Tävlingsplats
Grupp
Klass
Poäng
Godk
Uppfl
Cp
Cert
3:e pris
2:a pris
1:a pris
2010-04-24 Ronneby
Lydn
I
165            
1:a p














Spår  
Sök  
Rapport  
Skydd  
Lydnad  
IPO  
Annika Lindberg / Lindjax F´Vilja / BV Malinois
Resultat
Datum Tävlingsplats
Grupp
Klass
Poäng
Godk
Uppfl
Cp
Cert
3:e pris
2:a pris
1:a pris
2010-09-25 ?
IPO
BH
 
Gk
           














Spår  
Sök  
Rapport  
Skydd  
Lydnad  
Inga Åström / Alessio / Lagotto Romagnolo
Resultat
Datum Tävlingsplats
Grupp
Klass
Poäng
Godk
Uppfl
Cp
Cert
3:e pris
2:a pris
1:a pris














Spår  
Sök  
Rapport  
Skydd  
Lydnad  
Eva Jeansson / Milahow Hedac / Hofvawart
Resultat
Datum Tävlingsplats
Grupp
Klass
Poäng
Godk
Uppfl
Cp
Cert
3:e pris
2:a pris
1:a pris
2010-05-08 Rödeby
Spår
Högre
425,5
GK
           









Spår  
Sök  
Rapport  
Skydd  
Lydnad  
Eva Jeansson / Terahof Catch Connie / Hofvawart
Resultat
Datum Tävlingsplats
Grupp
Klass
Poäng
Godk
Uppfl
Cp
Cert
3:e pris
2:a pris
1:a pris
2010-10-03 ?
Spår
Akl
299,5
Uppfl
         
2010-10-17 Rödeby
Lydn
I
169            
1:a p














Spår  
Sök  
Rapport  
Skydd  
Lydnad  
Fredrik Reinodt / LP I, LP II, SE AG(HOPP)CH Bennaz´Nhimbusz Axz-Ghasz / Pumi
Resultat
Datum Tävlingsplats
Grupp
Klass
Poäng
Godk
Uppfl
Cp
Cert
3:e pris
2:a pris
1:a pris
2010-02-07 Tingsryd
Lydn
II
135,5        
3:e p
 
2010-03-14 Karlshamn
Lydn
II
155,5          
2:a p
 
2010-10-03 Karlskrona
Lydn
II
118        
3:e p
   
2010-10-24 Emmaboda
Lydn
II
148          
2:a p
 
2010-11-21 Kalmar
Lydn
II
182            
1:a p
2010-11-27 Sölvesborg
Lydn
II
164,5            
1:a p
















Spår  
Sök  
Rapport  
Skydd  
Lydnad  
Agilityklass  
Hoppklass  
Lena Andersson / Riddarens Elisabeth Taylor / Dansk/Svensk Gårdshund
Resultat
Datum Tävlingsplats
Grupp
Klass
Poäng
Godk
Uppfl
Cp
Cert
3:e pris
2:a pris
1:a pris
                       
                       
 
       
Resultat
Datum Tävlingsplats
Agilityklass I - III
Hoppklass I - III
Pinne 1
Pinne 2
Pinne 3
CERT
   














Spår  
Sök  
Rapport  
Skydd  
Lydnad  
Helene Edner / Eyegårdens Yulle-Noch / Border Collie
Resultat
Datum Tävlingsplats
Grupp
Klass
Poäng
Godk
Uppfl
Cp
Cert
3:e pris
2:a pris
1:a pris
2010-11-13 Åhus
Sph
Hkl
498,5  
Uppfl
         
















Spår  
Sök  
Rapport  
Skydd  
Lydnad  
Ingalill Nilsson/ Softstar's Absolutely Amazing / ISCWT  
Resultat
Datum Tävlingsplats
Grupp
Klass
Poäng
Godk
Uppfl
Cp
Cert
3:e pris
2:a pris
1:a pris
2010-06-06 Rödeby
Lydn
I
150          
2:a p
 
2010-10-09 Ronneby
Lydn
I
178            
1:a p
2010-10-17 Rödeby
Lydn
I
177            
1:a p
















Spår  
Sök  
Rapport  
Skydd  
Lydnad  
Jennie Sandgren / Hjämsatösens Alissa / NSDTR
       
Resultat
Datum Tävlingsplats
Grupp
Klass
Poäng
Godk
Uppfl
Cp
Cert
3:e pris
2:a pris
1:a pris
2010-06-06 Rödeby
Lydn
I
167,5            
1:a p
2010-11-27 Sölvesborg
Lydn
II
154          
2:a p
 














Spår  
Sök  
Rapport  
Skydd  
Lydnad  
Monica Jönsson / Hyzz Kalle / Austr Kelpie
       
Resultat
Datum Tävlingsplats
Grupp
Klass
Poäng
Godk
Uppfl
Cp
Cert
3:e pris
2:a pris
1:a pris
2010-04-11 Karlskrona
Spår
Högre
510  
Uppfl
         
2010-06-06 Rödeby
Lydn
III

243.5

         
2:a p
 
2010-06-13 Emmaboda
Lydn
III
290            
1:a p
2010-09-04 Öland
Spår
Elit
531,5    
Cp
       
2010-09-05 Kalmar
Spår
Elit
571    
Cp
       














Spår  
Sök  
Rapport  
Skydd  
Lydnad  
Birgitta Svedin / Hjälmsatösens Anja / NSDTR
       
Resultat
Datum Tävlingsplats
Grupp
Klass
Poäng
Godk
Uppfl
Cp
Cert
3:e pris
2:a pris
1:a pris
2010-06-06 Rödeby
Lydn
II
169            
1:a p
















Spår  
Sök  
Rapport  
Skydd  
Lydnad  
Hanna Karlsson / Ridgebow's Nandisa of Zazazele / Rhodesian ridgeback
       
Resultat
Datum Tävlingsplats
Grupp
Klass
Poäng
Godk
Uppfl
Cp
Cert
3:e pris
2:a pris
1:a pris
2010-06-08 Botkyrka
Lydn
I
158,5          
2:a p
 
2010-06-16 Stockholm Södra
Lydn
I
159          
2:a p
 















Spår  
Sök  
Rapport  
Skydd  
Lydnad  
Anna-Katrine Linder / Hund's Sir-Albert / Perro de Agua Espanol
Resultat
Datum Tävlingsplats
Grupp
Klass
Poäng
Godk
Uppfl
Cp
Cert
3:e pris
2:a pris
1:a pris
2010-04-24 Ronneby
Spår
Akl
263,25  
Uppfl
       















Spår  
Sök  
Rapport  
Skydd  
Lydnad  
Agilityklass  
Hoppklass  
Lisa Edvardsson / Witch-hunts Elton John / Cocker spaniel
Resultat
Datum Tävlingsplats
Grupp
Klass
Poäng
Godk
Uppfl
Cp
Cert
3:e pris
2:a pris
1:a pris
2010-04-24 Ronneby
Spår
Akl
263,25  
Uppfl
       
2010-08-20 Ronneby
Lydn
I

179,5

       
1:a p
2010-10-17 Rödeby
Lydn
I
184            
1:a p
 
       
Resultat
Datum Tävlingsplats
Agilityklass I - III
Hoppklass I - III
Pinne 1
Pinne 2
Pinne 3
CERT
   















Spår  
Sök  
Rapport  
Skydd  
Lydnad  
Krister Persson / Karmelhoffs Sayyeed/ Dobermann
Resultat
Datum Tävlingsplats
Grupp
Klass
Poäng
Godk
Uppfl
Cp
Cert
3:e pris
2:a pris
1:a pris
2010-04-24 Ronneby
Spår
Akl

193.25

Gk
       
















Spår  
Sök  
Rapport  
Skydd  
Lydnad  
Carina Sjölin / Atlas/ Blandras
Resultat
Datum Tävlingsplats
Grupp
Klass
Poäng
Godk
Uppfl
Cp
Cert
3:e pris
2:a pris
1:a pris
2010-04-24 Ronneby
Lydn
I

166,5

       
1:a p
















 
Spår  
Sök  
Rapport  
Skydd  
Lydnad  
Niklas Karlsson / Jinx Tiger/ Rottweiler
Resultat
Datum Tävlingsplats
Grupp
Klass
Poäng
Godk
Uppfl
Cp
Cert
3:e pris
2:a pris
1:a pris
2010-08-20 Ronneby
Lydn
I

179,5

       
1:a p
2010-09-12 Rödeby
Spår
Akl
219,5
Gk
           
2010-09-19 Kristianstad
Spår
Akl
272  
Uppfl
         
















Spår  
Sök  
Rapport  
Skydd  
Lydnad  
Sanna Pettersson / Blackneck´s A Pixza / Malinois
Resultat
Datum Tävlingsplats
Grupp
Klass
Poäng
Godk
Uppfl
Cp
Cert
3:e pris
2:a pris
1:a pris
2010-09-12 Rödeby
Spår
Akl

306,5

Uppfl
       
2010-07-04 Kalmar
Lydn
I
192            
1:a p
2010-04-25 Tingsryd
Lydn
I
191            
1:a p









 
Spår  
Sök  
Rapport  
Skydd  
Lydnad  
Sanna Pettersson / Terahofs Bouncing Bart / Hovawart
Resultat
Datum Tävlingsplats
Grupp
Klass
Poäng
Godk
Uppfl
Cp
Cert
3:e pris
2:a pris
1:a pris
2010-07-10 Lessebo
Lydn
I
167,5            
1:a p
















Spår  
Sök  
Rapport  
Skydd  
Lydnad  
Caroline Salomonsson / Ravenclaws Elfida / Dobermann
Resultat
Datum Tävlingsplats
Grupp
Klass
Poäng
Godk
Uppfl
Cp
Cert
3:e pris
2:a pris
1:a pris
2010-09-12 Rödeby
Spår
Akl

263,5

Uppfl
       
















Spår  
Sök  
Rapport  
Skydd  
Lydnad  
Catharina Salomonsson / Karmelhofs Panoz / Dobermann
Resultat
Datum Tävlingsplats
Grupp
Klass
Poäng
Godk
Uppfl
Cp
Cert
3:e pris
2:a pris
1:a pris
2010-09-12 Rödeby
Spår
Akl

261

Uppfl
       
2010-10-17 Rödeby
Lydn
I
183            
1:a p
















Spår  
Sök  
Rapport  
Skydd  
Lydnad  
Lena Granell / Everotts Mylla / Rottweiler
Resultat
Datum Tävlingsplats
Grupp
Klass
Poäng
Godk
Uppfl
Cp
Cert
3:e pris
2:a pris
1:a pris
2010-10-30 Olofström
Spår
Akl

224,5

Uppfl
       
















Spår  
Sök  
Rapport  
Skydd  
Lydnad  
Nina Steinbach / Andhämtningens Zc Hanna/ Golden Retriever
Resultat
Datum Tävlingsplats
Grupp
Klass
Poäng
Godk
Uppfl
Cp
Cert
3:e pris
2:a pris
1:a pris
2010-11-27 Sölvesborg
Lydn
I

174.50

       
1:a p
















Spår  
Sök  
Rapport  
Skydd  
Lydnad  
Hanne Eriksson / Sandbytösens Yankee Faxe / Golden Retriever
Resultat
Datum Tävlingsplats
Grupp
Klass
Poäng
Godk
Uppfl
Cp
Cert
3:e pris
2:a pris
1:a pris
2010-09-12 Östhammar
Spår
Akl

249

Uppfl
       
















Spår  
Sök  
Rapport  
Skydd  
Lydnad  
Thomas Carlsson / Torneryds Sammi / Schäfer
Resultat
Datum Tävlingsplats
Grupp
Klass
Poäng
Godk
Uppfl
Cp
Cert
3:e pris
2:a pris
1:a pris
2010-10-25 Karlskrona
Spår
Akl

256,50

Uppfl
       
                       















 
Spår  
Sök  
Rapport  
Skydd  
Lydnad  
Agilityklass  
Hoppklass  
Karina Bergren / Frideborgs Fina /
Resultat
Datum Tävlingsplats
Grupp
Klass
Poäng
Godk
Uppfl
Cp
Cert
3:e pris
2:a pris
1:a pris
2010-08-20 Ronneby
Lydn
I

133

   
3:e p
 
 
       
Resultat
Datum Tävlingsplats
Agilityklass I - III
Hoppklass I - III
Pinne 1
Pinne 2
Pinne 3
CERT
   
















 
Spår  
Sök  
Rapport  
Skydd  
Lydnad  
Kerstin Sandborg / Viminale Di Kaxo / NSDTR
Resultat
Datum Tävlingsplats
Grupp
Klass
Poäng
Godk
Uppfl
Cp
Cert
3:e pris
2:a pris
1:a pris
2010-11-27 Rödeby
Lydn
I

176.50

       
1:a p
















Spår  
Sök  
Rapport  
Skydd  
Lydnad  
Marie-Louise Nilsson / Moormans Arc Flame / Labrador Retriever
Resultat
Datum Tävlingsplats
Grupp
Klass
Poäng
Godk
Uppfl
Cp
Cert
3:e pris
2:a pris
1:a pris
                     
                       















 
Spår  
Sök  
Rapport  
Skydd  
Lydnad  
Charlotte Ninov / Doorkeepers Nightshade Nanook / Aussie
Resultat
Datum Tävlingsplats
Grupp
Klass
Poäng
Godk
Uppfl
Cp
Cert
3:e pris
2:a pris
1:a pris
2010-10-30 Olofström
Sph
Akl
212,5
Gk